DLA LEKARZY

Stomatologia jest naszą pasją

Stomatologia jest naszą pasją, dlatego staramy się wykonywać ją jak najlepiej, na najwyższym poziomie. W tym celu uczestniczymy w wielu krajowych i zagranicznych szkoleniach.

Nasz gabinet specjalizuje się  od wielu lat w endodoncji. Od momentu powstania Polskiego Towarzystwa Endodontycznego  jestem jego członkiem i uczestniczę w zjazdach i szkoleniach  organizowanych  przez to towarzystwo. Od ponad 20 lat pasjonaci endodoncji spotykają się na zjazdach Pulp Fiction, gdzie wykładają wykładowcy z najlepszych uczelni na świecie. Co roku obecni są przedstawiciele University of Pensylvania.

Logo PTEUzyskałem rekomendację Polskiego Towarzystwa Endodontycznego. To elitarny certyfikat – posiada go obecnie kilkanaście gabinetów w Polsce. Rekomendacja udzielana jest na wniosek zainteresowanego po przedstawieniu na forum Polskiego Towarzystwa Endodontycznego ściśle określonych, trudnych przypadków leczenia kanałowego. Po zapoznaniu się z wynikami Rada Naukowa PTE złożona z profesorów stomatologii może przyznać certyfikat.

Jestem współautorem artykułów publikowanych w prasie medycznej. Opis mojego przypadku leczenia stomatologicznego zajął II miejsce w ogólnopolskim konkursie dla lekarzy stomatologów.

Organizacja i odpowiednie wyposażenie praktyki pozwala na leczenie endodontyczne według najwyższych standardów. Wszystkie zdjęcia prezentowane na stronie pochodzą z mojego gabinetu.

Rekomendacja PTE - wykład (plik .pdf)

POZNAJ KADRĘ

Ci ludzie tworzą BilbinMed

Kontakt z Gabinetem BilbinMed